Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza (DBH)

Tutoretza eta Orientazio akademikoa ardatz dituena...
Ardatz modura EKI (1., 2. (3 arlo digitalki) / 3. eta 4. proiektuak erabat digitalki)

Euskal curriculumean, konpetentzietan eta integrazioaren pedagogian oinarritzen dena.

  • Bizitzako arlo guztietan euskara erabiltzean bultzatzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Ingelesean sakontzen duena (DBH3 eta DBH4en Gizarte Zientziak ingelesez) eta frantsesa bermatzen duena.
  • Ohitura osasuntsuak eta baloreak lantzen dituena.
  • Tutoretza eta orientazio akademikoa ardatz dituena.
  • Banakako laguntza eskaintzen duena.
  • Informatika eta teknologia integratzen dituena.
  • Formazio zabaleko profesionalen eskutik.

2017/18 ikasturtea

MAILA TUTOREAK E-MAIL
DBH-1A Monika Calvillo mcalvillo@sanbenito.ikastola.net
DBH-1B Aitor Madrazo amadrazo@sanbenito.ikastola.net
DBH-1D Arkaitz Apeztegia aapeztegia@sanbenito.ikastola.net
DBH-2A Amaia Goikoetxea agoikoetxea@sanbenito.ikastola.net
DBH-2B Susana Alarcia salarcia@sanbenito.ikastola.net 
DBH-2D Naiara Alkorta nalkorta@sanbenito.ikastola.net
DBH-3A Eider Goenaga egoenaga@sanbenito.ikastola.net
DBH-3B Iñaki Amundarain iamundarain@sanbenito.ikastola.net
DBH-3D Itxaso Makua imakua@sanbenito.ikastola.net
DBH-4A Nerea Loiarte nloiarte@sanbenito.ikastola.net 
DBH-4B Iñako Beola ibeola@sanbenito.ikastola.net
DBH-4D Andoni Arregi jaarregi@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
DBH 8:00 12:30 (1) 14:30 16:30

(1) Ostiraletan 13:30etan irteera eta arratsaldean klaserik ez.

* 2017ko irailaren 6tik 28ra, eta 2018ko ekainaren 4tik 20ra goizez bakarrik, 13:30ak arte

 

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA
DBH1 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA 0
DBH2 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA 0
DBH3 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA 1
DBH4 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA 1

eki proiektua

EKI PROIEKTUA

Ikusi gehiago