Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza (DBH)

Tutoretza eta Orientazio akademikoa ardatz dituena...
Ardatz modura EKI (1., 2. (3 arlo digitalki) / 3. eta 4. proiektuak erabat digitalki)

Euskal curriculumean, konpetentzietan eta integrazioaren pedagogian oinarritzen dena.

  • Bizitzako arlo guztietan euskara erabiltzean bultzatzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Ingelesean sakontzen duena (DBH3 eta DBH4en Gizarte Zientziak ingelesez) eta frantsesa bermatzen duena.
  • Ohitura osasuntsuak eta baloreak lantzen dituena.
  • Tutoretza eta orientazio akademikoa ardatz dituena.
  • Banakako laguntza eskaintzen duena.
  • Informatika eta teknologia integratzen dituena.
  • Formazio zabaleko profesionalen eskutik.

2019/20 ikasturtea

MAILA TUTOREAK E-MAIL
DBH-1A Monika Calvillo mcalvillo@sanbenito.ikastola.net
DBH-1B Aitor Madrazo amadrazo@sanbenito.ikastola.net 
DBH-1D Miren Garmendia megarmendia@sanbenito.ikastola.net
DBH-1E Axier Mingo  amingo@sanbenito.ikastola.net
DBH-2A Amaia Goikoetxea agoikoetxea@sanbenito.ikastola.net
DBH-2B Nerea Loyarte nloiarte@sanbenito.ikastola.net
DBH-2D Naiara Alkorta nalkorta@sanbenito.ikastola.net
DBH-2E Angel Gonzalez anggonzalez@sanbenito.ikastola.net 
DBH-3A Eider Goenaga egoenaga@sanbenito.ikastola.net
DBH-3B Iñaki Amundarain iamundarain@sanbenito.ikastola.net
DBH-3D Itxaso Makua imakua@sanbenito.ikastola.net
DBH-4A Susana Alarcia salarcia@sanbenito.ikastola.net
DBH-4B Iñako Beola ibeola@sanbenito.ikastola.net
DBH-4D Maite Garmendia mgarmendia@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
DBH 8:00 12:30 (1) 14:30 16:30

(1) Ostiraletan 13:30etan irteera eta arratsaldean klaserik ez.

* 2019ko irailaren 9tik 27ra, eta 2020ko ekainaren 1tik 19ra goizez bakarrik, 13:30ak arte

 

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA
DBH1 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA  
DBH2 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA  
DBH3 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA  
DBH4 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA  

eki proiektua

EKI PROIEKTUA

Ikusi gehiago

 

 DBH3 Chromebook

 

 Eskola materiala (1,2,3 eta 4)