Haur Hezkuntza 1.zikloa (HH1.Z)

Haurren garapen psikosozialean lugundu nahi da, jolasaren bitartez inguruarekiko harremanak eta norbere izaeraren eta gaitasunen garapena bultzatuz.

HAUR HEZKUNTZA 1.ZIKLOKO ORDUTEGIA

Goizeko 07:30-etatik, arratsaldeko 18:30-etara

2021/22 ikasturtea

NIVEL TUTORAS E-MAIL
HH-0 Vero Velasco vvelasco@sanbenito.ikastola.net
  Izaro Azurmendi izazurmendi@sanbenito.ikastola.net 
HH-1A Nagore Murgiondo nmurgiondo@sanbenito.ikastola.net
HH-1B Maider Elizburu melizburu@sanbenito.ikastola.net
  Ane Gurrutxaga agurrutxaga@sanbenito.ikastola.net
KOORDINATZAILEA HH 1.zikloa (0-3) Leire Mendia  koordinatzailea.he@sanbenito.ikastola.net
HH-2A Ainhoa Lazkano alazkano@sanbenito.ikastola.net
HH-2B Rakel Hernández rhernandez@sanbenito.ikastola.net
HH-2D Eli Rodriguez spelroro@sanbenito.ikastola.net
HH-2E Ana Arizmendi aarizmendi@sanbenito.ikastola.net
IKASKETABURUA HH (0-6) Irune Agirre  ikasketaburua.hh@sanbenito.ikastola.net

 

Familiek behar duten konfiantza, gertutasuna eta goxotasuna dira gure oinarri.