Haur Hezkuntza 1.zikloa (HH1.Z)

Haurren garapen psikosozialean lugundu nahi da, jolasaren bitartez inguruarekiko harremanak eta norbere izaeraren eta gaitasunen garapena bultzatuz.

HAUR-ESKOLAKO ORDUTEGIA

Goizeko 07:30-etatik, arratsaldeko 18:30-etara

2017/18 ikasturtea

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-0 Ainhoa Lazkano alazkano@sanbenito.ikastola.net
  Sara Villanueva svillanueva@sanbenito.ikastola.net
HH-1 Rakel Hernandez rhernandez@sanbenito.ikastola.net
  Ana Arizmendi aarizmendi@sanbenito.ikastola.net
  Nagore Murgiondo nmurgiondo@sanbenito.ikastola.net
  Eli Rodriguez spelroro@sanbenito.ikastola.net
  Ainhoa Allur (1) aallur@sanbenito.ikastola.net
HH-2 Sheila Perez sperez@sanbenito.ikastola.net
  Leire Mendia lmendia@sanbenito.ikastola.net
  Veronica Velasco vvelasco@sanbenito.ikastola.net 
  Maitane Corredor mcorredor@sanbenito.ikastola.net
  Irune Agirre (2) iagirre@sanbenito.ikastola.net

(1)Lanaldi erdia HH0 - HH1

(2) Haur Hezkuntzako (0-6) Ikasketaburua