Haur Hezkuntza 1.zikloa (HH1.Z)

Haurren garapen psikosozialean lugundu nahi da, jolasaren bitartez inguruarekiko harremanak eta norbere izaeraren eta gaitasunen garapena bultzatuz.

HAR HEZKUNTZA 1.ZIKLOKO ORDUTEGIA

Goizeko 07:30-etatik, arratsaldeko 18:30-etara

2019/20 ikasturtea

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-0 Eli Rodriguez spelroro@sanbenito.ikastola.net
  Ana Arizmendi aarizmendi@sanbenito.ikastola.net
HH-1A Vero Velasco vvelasco@sanbenito.ikastola.net
HH-1B Sheila Perez sperez@sanbenito.ikastola.net
HH-2A Ainhoa Lazkano alazkano@sanbenito.ikastola.net
HH-2B Nagore Murgiondo nmurgiondo@sanbenito.ikastola.net 
HH-2D Rakel Hernandez rhernandez@sanbenito.ikastola.net 
  Leire Mendia (1) lmendia@sanbenito.ikastola.net
  Irune Agirre (2) iagirre@sanbenito.ikastola.net

(1) Haur Hezkuntzako 1. zikloko koordinatzailea (0-3)

(2) Haur Hezkuntzako (0-6) Ikasketaburua