Haur Hezkuntza 1.zikloa (HH1.Z)

Haurren garapen psikosozialean lugundu nahi da, jolasaren bitartez inguruarekiko harremanak eta norbere izaeraren eta gaitasunen garapena bultzatuz.

HAR HEZKUNTZA 1.ZIKLOKO ORDUTEGIA

Goizeko 07:30-etatik, arratsaldeko 18:30-etara

2018/19 ikasturtea

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-0 Veronica Velasco vvelasco@sanbenito.ikastola.net
  Sheila Perez sperez@sanbenito.ikastola.net
HH-1 Ainhoa Lazkano alazkano@sanbenito.ikastola.net
  Sara Villanueva (Idioia Marin) svillanueva@sanbenito.ikastola.net (imarin@sanbenito.ikastola.net)
  Leire Mendia lmendia@sanbenito.ikastola.net
  Olatz Aiastui  oaiastui@sanbenito.ikastola.net
HH-2 Eli Rodriguez spelroro@sanbenito.ikastola.net
  Ainhoa Allur (1) / Garazi Lopez aallur@sanbenito.ikastola.netglopez@sanbenito.ikastola.net
  Ana Arizmendi aarizmendi@sanbenito.ikastola.net
  Ane Garmendia angarmendia@sanbenito.ikastola.net
  Irune Agirre (2) iagirre@sanbenito.ikastola.net

(1)Lanaldi erdia HH1

(2) Haur Hezkuntzako (0-6) Ikasketaburua