Lehen Hezkuntza (LH)

Eleaniztasuna, Euskaraz bizitzea, Gustura idaztea, Ohitura osasuntsuak eta baloreak lantzen dituena ...

Txanela proiektua oinarritzat hartzen du

Era globalizatuan (arloak bereizi gabe) haurra ikasketaren subjektu aktibo bihurtzen da, pedagogia aktibo eta eraikitzailearekin, proeiktuen bidez egoera aberatsak landuz.

  • Bizitzako alor guztietan euskara erabiltzea bultzatzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Ingelesa bermatzen duena.
  • Idazteko zaletasuna bultzatzen duena (Gustura Idazten).
  • Ohitura osasuntsu eta baloreak lantzen dituena (Osasunkume).
  • Banakako laguntza eskaintzen duena (laguntza gela).
  • Formazio zabaleko profesionalen eskutik

2019/20 ikasturtea 

MAILA TUTOREAK E-MAIL
LH-1A Sheila Isidro sisidro@sanbenito.ikastola.net
LH-1B Edurne Gorospe egorospe@sanbenito.ikastola.net
LH-1D Aloña Oruezabal aoruezabal@sanbenito.ikastola.net
LH-2 Ainhoa Egiguren aiegiguren@sanbenito.ikastola.net
LH-2 Amaia Oiarbide aoiarbide@sanbenito.ikastola.net
LH-2 Karmele Auzmendi mcauzmendi@sanbenito.ikastola.net
LH-2 Bakarne Agirre bagirre@sanbenito.ikastola.net
LH-3A Jon Mikel Galparsoro jmgalparsoro@sanbenito.ikastola.net
LH-3B Ainara Asurmendi aasurmendi@sanbenito.ikastola.net
LH-3D Naiara Garmendia / Edurne Asensio ngarmendia@sanbenito.ikastola.net / easensio@sanbenito.ikastola.net
LH-4A Marta Gonzalez magonzalez@sanbenito.ikastola.net 
LH-4B Arantza Bengoa arbengoa@sanbenito.ikastola.net
LH-4D Sheila Martin smartin@sanbenito.ikastola.net 
LH-4E Aitor Muruamendiaraz amuruamendiaraz@sanbenito.ikastola.net
LH-5A Ekhi Zugasti ezugasti@sanbenito.ikastola.net
LH-5B Maite Aldasoro mtaldasoro@sanbenito.ikastola.net
LH-5D Nekane Lasa nlasa@sanbenito.ikastola.net
LH-5E Oihana Lasa olasa@sanbenito.ikastola.net
LH-6A Edurne Muxika emujika@sanbenito.ikastola.net
LH-6B Jone Garmendia jogarmendia@sanbenito.ikastola.net
LH-6D Jose Luis Etxezarreta jletxezarreta@sanbenito.ikastola.net
LH-6E Miren Otamendi motamendi@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
LH1, LH2, LH3 eta LH4 9:00 12:30 14:30 16:30
LH5 eta LH6 8:30 12:30 14:30 16:30

* 2019ko irailaren 9tik 27ra, eta 2020ko ekainaren 1tik 19ra goizez bakarrik, 12:30ak arte
* LH 5 eta 6koak astelehen eta asteazkenetan 9:00etan sartuko dira

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKUNTZA HEGALA SOLAIRUA
LH1 HH-LH ERAIKINA    
LH2 HH-LH ERAIKINA    
LH3 HH-LH ERAIKINA    
LH4 HH-LH ERAIKINA    
LH5 HH-LH ERAIKINA    
LH6 HH-LH ERAIKINA    

txanela proiektua

TXANELA PROIEKTUA (LH 1, 2, eta 3)

Ikusi gehiago

proyecto eki

EKI PROIEKTUA (LH4, 5 eta 6)

Ikus gehiago