Lehen Hezkuntza (LH)

Eleaniztasuna, Euskaraz bizitzea, Gustura idaztea, Ohitura osasuntsuak eta baloreak lantzen dituena ...

Txanela proiektua oinarritzat hartzen du

Era globalizatuan (arloak bereizi gabe) haurra ikasketaren subjektu aktibo bihurtzen da, pedagogia aktibo eta eraikitzailearekin, proeiktuen bidez egoera aberatsak landuz.

  • Bizitzako alor guztietan euskara erabiltzea bultzatzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Ingelesa bermatzen duena.
  • Idazteko zaletasuna bultzatzen duena (Gustura Idazten).
  • Ohitura osasuntsu eta baloreak lantzen dituena (Osasunkume).
  • Banakako laguntza eskaintzen duena (laguntza gela).
  • Formazio zabaleko profesionalen eskutik

2021/22 ikasturtea 

MAILA TUTOREAK E-MAIL
LH-1A Sheila Isidro sisidro@sanbenito.ikastola.net
LH-1B Edurne Gorospe egorospe@sanbenito.ikastola.net
LH-1D Aloña Oruezabal aoruezabal@sanbenito.ikastola.net
LH-2A Ainhoa Egiguren aiegiguren@sanbenito.ikastola.net
LH-2B Amaia Oiarbide aoiarbide@sanbenito.ikastola.net
LH-2D Karmele Auzmendi mcauzmendi@sanbenito.ikastola.net
LH-3A Jon Mikel Galparsoro jmgalparsoro@sanbenito.ikastola.net
LH-3B Ainara Asurmendi aasurmendi@sanbenito.ikastola.net
LH-3D Edurne Asensio easensio@sanbenito.ikastola.net
LH-4A Arantza Bengoa arbengoa@sanbenito.ikastola.net
LH-4B Goizane Imaz gimaz@sanbenito.ikastola.net 
LH-4D Marta Gonzalez magonzalez@sanbenito.ikastola.net
LH-4E Bakarne Agirre bagirre@sanbenito.ikastola.net
LH-5A Leire Gelbentzu lgelbentzu@sanbenito.ikastola.net
LH-5B Maite Aldasoro mtaldasoro@sanbenito.ikastola.net
LH-5D Jone Garmendia jogarmendia@sanbenito.ikastola.net
LH-6A Edurne Muxika  emujika@sanbenito.ikastola.net
LH-6B Jose Luis Etxezarreta jletxezarreta@sanbenito.ikastola.net
LH-6D Miren Otamendi motamendi@sanbenito.ikastola.net
LH-6E Aitor Muruamendiaraz amuruamendiaraz@sanbenito.ikastola.net
IKASKETABURUA LH Edurne Salazar ikasketaburua.lh@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
LH1, LH2, LH3 eta LH4 9:00 12:30 14:30 16:30
LH5 eta LH6 8:30 12:30 14:30 16:30

* 2021ko irailaren 8tik 28ra, eta 2022ko ekainaren 1tik 22ra goizez bakarrik, 12:30ak arte
* LH 5 eta 6koak astelehen eta asteazkenetan 9:00etan sartuko dira

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKUNTZA HEGALA SOLAIRUA
LH1 HH-LH ERAIKINA Mendebala 0
LH2 HH-LH ERAIKINA Mendebala 1
LH3 HH-LH ERAIKINA Ekialdea 2
LH4 HH-LH ERAIKINA Ekialdea 1
LH5 HH-LH ERAIKINA Mendebala 2
LH6 HH-LH ERAIKINA Hegoa 2

txanela proiektua

TXANELA PROIEKTUA (LH 1, 2, eta 3)

Ikusi gehiago

proyecto eki

EKI PROIEKTUA (LH4, 5 eta 6)

Ikus gehiago