Lehen Hezkuntza (LH)

Eleaniztasuna, Euskaraz bizitzea, Gustura idaztea, Ohitura osasuntsuak eta baloreak lantzen dituena ...

Txanela proiektua oinarritzat hartzen du

Era globalizatuan (arloak bereizi gabe) haurra ikasketaren subjektu aktibo bihurtzen da, pedagogia aktibo eta eraikitzailearekin, proeiktuen bidez egoera aberatsak landuz.

  • Bizitzako alor guztietan euskara erabiltzea bultzatzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Ingelesa bermatzen duena.
  • Idazteko zaletasuna bultzatzen duena (Gustura Idazten).
  • Ohitura osasuntsu eta baloreak lantzen dituena (Osasunkume).
  • Banakako laguntza eskaintzen duena (laguntza gela).
  • Formazio zabaleko profesionalen eskutik

2017/18 ikasturtea

MAILA TUTOREAK E-MAIL
LH-1A Edurne Gorospe egorospe@sanbenito.ikastola.net
LH-1B Sheila Isidro  sisidro@sanbenito.ikastola.net
LH-1D Aloña Oruezabal aoruezabal@sanbenito.ikastola.net
LH-2A Karmele Auzmendi mcauzmendi@sanbenito.ikastola.net
LH-2B Ainhoa Egiguren / Urtzi Murgia aiegiguren@sanbenito.ikastola.netumurgia@sanbenito.ikastola.net  
LH-2D Ekhi Zugasti ezugasti@sanbenito.ikastola.net
LH-2E Naiara Garmendia / Edurne Asensio ngarmendia@sanbenito.ikastola.net / easensio@sanbenito.ikastola.net 
LH-3A Jon Mikel Galparsoro jmgalparsoro@sanbenito.ikastola.net
LH-3B Oihana Lasa olasa@sanbenito.ikastola.net
LH-3D Maddi Irastorza mirastorza@sanbenito.ikastola.net 
LH-3E Goizane Imaz gimaz@sanbenito.ikastola.net
LH-4A Marta Gonzalez magonzalez@sanbenito.ikastola.net 
LH-4B Edurne Salazar esalazar@sanbenito.ikastola.net 
LH-4D Sheila Martin / Ainhoa Najera smartin@sanbenito.ikastola.net / anajera@sanbenito.ikastola.net  
LH-4E Aitor Muruamendiaraz amuruamendiaraz@sanbenito.ikastola.net
LH-5A Axier Mingo amingo@sanbenito.ikastola.net 
LH-5B Maite Aldasoro mtaldasoro@sanbenito.ikastola.net  
LH-5D Leire Urretabizkaia lurretabizkaia@sanbenito.ikastola.net
LH-5E Nekane Lasa nlasa@sanbenito.ikastola.net
LH-6A Jone Garmendia jogarmendia@sanbenito.ikastola.net
LH-6B Jose Luis Etxezarreta jletxezarreta@sanbenito.ikastola.net
LH-6D Miren Otamendi motamendi@sanbenito.ikastola.net
LH-6E Edurne Muxika emujika@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
LH1, LH2, LH3 eta LH4 9:00 12:30 14:30 16:30
LH5 eta LH6 8:30 12:30 14:30 16:30

* 2017ko irailaren 6tik 28ra, eta 2018ko ekainaren 4tik 20ra goizez bakarrik, 12:30ak arte
* LH 5 eta 6koak astelehen eta asteazkenetan 9:00etan sartuko dira

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKUNTZA HEGALA SOLAIRUA
LH1 HH-LH ERAIKINA    
LH2 HH-LH ERAIKINA    
LH3 HH-LH ERAIKINA    
LH4 HH-LH ERAIKINA    
LH5 HH-LH ERAIKINA    
LH6 HH-LH ERAIKINA    

txanela proiektua

TXANELA PROIEKTUA

Ikusi gehiago