Lehen Hezkuntza (LH)

Eleaniztasuna, Euskaraz bizitzea, Gustura idaztea, Ohitura osasuntsuak eta baloreak lantzen dituena ...

Txanela proiektua oinarritzat hartzen du

Era globalizatuan (arloak bereizi gabe) haurra ikasketaren subjektu aktibo bihurtzen da, pedagogia aktibo eta eraikitzailearekin, proeiktuen bidez egoera aberatsak landuz.

  • Bizitzako alor guztietan euskara erabiltzea bultzatzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Ingelesa bermatzen duena.
  • Idazteko zaletasuna bultzatzen duena (Gustura Idazten).
  • Ohitura osasuntsu eta baloreak lantzen dituena (Osasunkume).
  • Banakako laguntza eskaintzen duena (laguntza gela).
  • Formazio zabaleko profesionalen eskutik

2020/21 ikasturtea 

MAILA TUTOREAK E-MAIL
LH-1A Ainhoa Egiguren aiegiguren@sanbenito.ikastola.net
LH-1B Amaia Oiarbide aoiarbide@sanbenito.ikastola.net
LH-1D Karmele Auzmendi mcauzmendi@sanbenito.ikastola.net
LH-2A Sheila Isidro sisidro@sanbenito.ikastola.net
LH-2B Edurne Gorospe egorospe@sanbenito.ikastola.net
LH-2D Aloña Oruezabal aoruezabal@sanbenito.ikastola.net
LH-3A Arantza Bengoa arbengoa@sanbenito.ikastola.net
LH-3B Sheila Martin / Miren Arruabarrena smartin@sanbenito.ikastola.netmarruabarrena@sanbenito.ikastola.net
LH-3D Marta Gonzalez magonzalez@sanbenito.ikastola.net
LH-3E Bakarne Agirre bagirre@sanbenito.ikastola.net
LH-4A Jon Mikel Galparsoro jmgalparsoro@sanbenito.ikastola.net
LH-4B Ainara Asurmendi aasurmendi@sanbenito.ikastola.net
LH-4D Edurne Asensio easensio@sanbenito.ikastola.net
LH-5A Edurne Muxika / Goizane Imaz emujika@sanbenito.ikastola.netgimaz@sanbenito.ikastola.net
LH-5B Jose Luis Etxezarreta jletxezarreta@sanbenito.ikastola.net
LH-5D Miren Otamendi motamendi@sanbenito.ikastola.net
LH-5E Aitor Muruamendiaraz amuruamendiaraz@sanbenito.ikastola.net
LH-6A Jone Garmendia jogarmendia@sanbenito.ikastola.net
LH-6B Maite Aldasoro mtaldasoro@sanbenito.ikastola.net
LH-6D Nekane Lasa nlasa@sanbenito.ikastola.net
LH-6E Leire Gelbentzu lgelbentzu@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
LH1, LH2, LH3 eta LH4 9:00 12:30 14:30 16:30
LH5 eta LH6 8:30 12:30 14:30 16:30

* 2020ko irailaren 7tik 25era, eta 2021ko ekainaren 1tik 18ra goizez bakarrik, 12:30ak arte
* LH 5 eta 6koak astelehen eta asteazkenetan 9:00etan sartuko dira

* LH1etik LH6 bitarteko ikasle BERRIAK irailaren 9an hasiko dira

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKUNTZA HEGALA SOLAIRUA
LH1 HH-LH ERAIKINA    
LH2 HH-LH ERAIKINA    
LH3 HH-LH ERAIKINA    
LH4 HH-LH ERAIKINA    
LH5 HH-LH ERAIKINA    
LH6 HH-LH ERAIKINA    

txanela proiektua

TXANELA PROIEKTUA (LH 1, 2, eta 3)

Ikusi gehiago

proyecto eki

EKI PROIEKTUA (LH4, 5 eta 6)

Ikus gehiago