Batxilergoa (DBHO)

Tutoretza eta Orientazio akademiko eta profesionalaz gain, heziketaren inguruan proiektuak lantzen dituena
Banakako tutoretza
Etorkizuneko ikasketen aurrean jartzen dituena.

  • Zientzia eta teknologien, eta Giza eta Gizarte Zientzien modalitateak eskaintzen dituena, unibertsitatera eta moduloetarantz doazenei egokituz.
  • Bizitzako alor guztietan euskara erabiltzea bultzatzen duena
  • Tutoretza eta orientazio akademikoa eta profesionala ardatz dituena.
  • Ohitura osasuntsu (drogomenpekotasunaren prebentzioa, sexu heziketa, HIES,...) eta baloreak lantzen dituena.
  • Banakako laguntza eskaintzen duena.
  • Batxilergo 1en filosofiako ikasgaia ingelesez egiteko aukera
  • Formazio zabaleko profesionalen eskutik

2017/18 Ikasturtea

MAILA TUTOREAK E-MAIL
DBHO-1A Axun Asurabarrena maasurabarrena@sanbenito.ikastola.net
DBHO-1B Elena Barandiaran mebarandiaran@sanbenito.ikastola.net
DBHO-2A Agurtzane Munduate mamunduate@sanbenito.ikastola.net
DBHO-2B Edurne Zubeldia ezubeldia@sanbenito.ikastola.net
  Ana García abgarcia@sanbenito.ikastola.net
  Josune Etxeberria mjetxeberria@sanbenito.ikastola.net
  Elena Aranburu earanburu@sanbenito.ikastola.net
  Maite Zufiria mzufiria@sanbenito.ikastola.net
  Armando Vélez avelez@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

EGUNAK  
  Sarrera Irteera
ASTELEHENA 8:00 15:00
ASTEARTEA 8:00 15:00
ASTEAZKENA 8:00 15:00
OSTEGUNA 8:00 15:00
OSTIRALA 8:00 14:00

 *2017ko irailaren 6tik 28ra, jardunaldi trinkoa,14:00ak arte

 

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA
DBHO1 DBH-DBHO ERAIKINA PLAZA 2
DBHO2 DBH-DBHO ERAIKINA MIKELAR 2