Haur Hezkuntza 2. zikloa (HH2.zikloa)

Eleaniztasuna, garunaren estimulazio goiztiarra eta euskara indartzea lantzen dituena ...

Ipuinetan oinarrituz, pertsonaiak gela barruan sartzen dira umea motibatzeko, edukiak eta baloreak landuz, mundua ezagutzeko ingurune motibagarria eskainiz, jolasak erabiliz.

  • 4 urterekin ingelesa erabiltzen hasten dena (Eleaniztasun Goiztiarra).
  • Euskara indartzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Irakurketa-Idazketa ulerkorra lantzen duena behar den titulazio eta formazioko profesionalen eskutik.
  • Adinera egokitutako instalazioak.

2019/20 IKASTURTEA

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-3A Ainhoa Allur  aallur@sanbenito.ikastola.net
HH-3B Naiara Rodriguez nrodriguez@sanbenito.ikastola.net
HH-3D Marta Saralegi / Amalur Aizpuiru msaralegi@sanbenito.ikastola.netaaizpuru@sanbenito.ikastola.net 
HH-4A Eider Imaz eimaz@sanbenito.ikastola.net 
HH-4B Ane Simon asimon@sanbenito.ikastola.net 
HH-4D Maria Izquierdo / Garazi Lopez mizquierdo@sanbenito.ikastola.net /glopez@sanbenito.ikastola.net 
HH-5A Itziar Esnaola iesnaola@sanbenito.ikastola.net
HH-5B Alazne Elorza aelorza@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
HH3, HH4, HH5 9:00 12:20 14:30 16:30

* 2019ko irailaren 9etik 27ra eta 2020ko ekainaren 1etik 19ra goizez bakarrik, 12:30ak arte

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA
HH 3 urte Berria    
HH 4 urte HH-LH Ekialde 0
HH 5 urte HH_LH Iparralde 0