Haur Hezkuntza 2. zikloa (HH2.Z)

Eleaniztasuna, garunaren estimulazio goiztiarra eta euskara indartzea lantzen dituena ...

Ipuinetan oinarrituz, pertsonaiak gela barruan sartzen dira umea motibatzeko, edukiak eta baloreak landuz, mundua ezagutzeko ingurune motibagarria eskainiz, jolasak erabiliz.

  • 4 urterekin ingelesa erabiltzen hasten dena (Eleaniztasun Goiztiarra).
  • Euskara indartzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Irakurketa-Idazketa ulerkorra lantzen duena behar den titulazio eta formazioko profesionalen eskutik.
  • Adinera egokitutako instalazioak.

2017/18 IKASTURTEA

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-3A Itziar Esnaola iesnaola@sanbenito.ikastola.net
HH-3B Arantza Bengoa arbengoa@sanbenito.ikastola.net 
HH-4A Jaione Garmendia / Naiara Rodriguez jgarmendia@sanbenito.ikastola.netnrodriguez@sanbenito.ikastola.net 
HH-4B Marta Saralegi / Ainhoa Allur msaralegi@sanbenito.ikastola.netaallur@sanbenito.ikastola.net 
HH-4D Bakarne Agirre bagirre@sanbenito.ikastola.net
HH-5A Eider Imaz  eimaz@sanbenito.ikastola.net 
HH-5B Ane Simon  asimon@sanbenito.ikastola.net 
HH-5D Maria Izquierdo / Alazne Elorza mizquierdo@sanbenito.ikastola.netaelorza@sanbenito.ikastola.net
 

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
HH3, HH4, HH5 9:00 12:20 14:30 16:30

* 2017ko irailaren 6etik 28ra eta 2018ko ekainaren 4etik 20ra goizez bakarrik, 12:30ak arte

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA

urtxintxa proiektua

URTXINTXA PROIEKTUA

Ikusi gehiago