Haur Hezkuntza 2. zikloa (HH2.zikloa)

Eleaniztasuna, garunaren estimulazio goiztiarra eta euskara indartzea lantzen dituena ...

Ipuinetan oinarrituz, pertsonaiak gela barruan sartzen dira umea motibatzeko, edukiak eta baloreak landuz, mundua ezagutzeko ingurune motibagarria eskainiz, jolasak erabiliz.

  • 4 urterekin ingelesa erabiltzen hasten dena (Eleaniztasun Goiztiarra).
  • Euskara indartzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Irakurketa-Idazketa ulerkorra lantzen duena behar den titulazio eta formazioko profesionalen eskutik.
  • Adinera egokitutako instalazioak.

2018/19 IKASTURTEA

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-3A Eider Imaz eimaz@sanbenito.ikastola.net
HH-3B Ane Simon  asimon@sanbenito.ikastola.net 
HH-3D Maria Izquierdo / Alazne Elorza mizquierdo@sanbenito.ikastola.netaelorza@sanbenito.ikastola.net
HH-4A Itziar Esnaola iesnaola@sanbenito.ikastola.net
HH-4B Arantza Bengoa arbengoa@sanbenito.ikastola.net 
HH-5A Jaione Garmendia / Naiara Rodriguez jgarmendia@sanbenito.ikastola.netnrodriguez@sanbenito.ikastola.net 
HH-5B Marta Saralegi / Ainhoa Allur msaralegi@sanbenito.ikastola.netaallur@sanbenito.ikastola.net 
HH-5D Bakarne Agirre bagirre@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
HH3, HH4, HH5 9:00 12:20 14:30 16:30

* 2018ko irailaren 7etik 28ra eta 2019ko ekainaren 3etik 19ra goizez bakarrik, 12:30ak arte

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA
HH 3 urte Berria    
HH 4 urte HH-LH Ekialde 0
HH 5 urte HH_LH Iparralde 0