Haur Hezkuntza 2. zikloa (HH2.zikloa)

Eleaniztasuna, garunaren estimulazio goiztiarra eta euskara indartzea lantzen dituena ...

Ipuinetan oinarrituz, pertsonaiak gela barruan sartzen dira umea motibatzeko, edukiak eta baloreak landuz, mundua ezagutzeko ingurune motibagarria eskainiz, jolasak erabiliz.

  • 4 urterekin ingelesa erabiltzen hasten dena (Eleaniztasun Goiztiarra).
  • Euskara indartzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Irakurketa-Idazketa ulerkorra lantzen duena behar den titulazio eta formazioko profesionalen eskutik.
  • Adinera egokitutako instalazioak.

2020/21 IKASTURTEA

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-3A Itziar Esnaola iesnaola@sanbenito.ikastola.net
HH-3B Oltatz Aiastui oaiastui@sanbenito.ikastola.net
HH-3D Maddi Irastorza mirastorza@sanbenito.ikastola.net
HH-4A Ainhoa Allur   aallur@sanbenito.ikastola.net
HH-4B Naiara Rodriguez nrodriguez@sanbenito.ikastola.net
HH-4D  Marta Saralegi / Amalur Aizpuiru msaralegi@sanbenito.ikastola.netaaizpuru@sanbenito.ikastola.net 
HH-5A Amaia Arregi aarregi@sanbenito.ikastola.net
HH-5B Ane Simon asimon@sanbenito.ikastola.net 
HH-5D Maria Izquierdo mizquierdo@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera Sarrera Irteera
HH3, HH4, HH5 9:00 12:20 14:30 16:30

* 2020ko irailaren 7tik 25era eta 2021ko ekainaren 1etik 18ra goizez bakarrik, 12:30ak arte

 *HH4 - HH5eko ikasle BERRIAK eta HH3ko ikasle GUZTIAK irailaren 9an hasiko dira

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA
HH 3 urte Berria    
HH 4 urte HH-LH Ekialde 0
HH 5 urte HH_LH Iparralde 0