webeuskeraz3.jpg

Haur Hezkuntza 2. zikloa (HH2.zikloa)

Eleaniztasuna, garunaren estimulazio goiztiarra eta euskara indartzea lantzen dituena ...

Ipuinetan oinarrituz, pertsonaiak gela barruan sartzen dira umea motibatzeko, edukiak eta baloreak landuz, mundua ezagutzeko ingurune motibagarria eskainiz, jolasak erabiliz.

  • 4 urterekin ingelesa erabiltzen hasten dena (Eleaniztasun Goiztiarra).
  • Euskara indartzen duena (Euskaraz Bizi).
  • Irakurketa-Idazketa ulerkorra lantzen duena behar den titulazio eta formazioko profesionalen eskutik.
  • Adinera egokitutako instalazioak.

2021/22 IKASTURTEA

MAILA TUTOREAK E-MAIL
HH-3A Amaia Arregi aarregi@sanbenito.ikastola.net
HH-3B Neva Urteaga nurteaga@sanbenito.ikastola.net
HH-3D Maria Izquierdo / Shantalen Amundarain mizquierdo@sanbenito.ikastola.net / samundarain@sanbenito.ikastola.net
HH-4A Itziar Esnaola iesnaola@sanbenito.ikastola.net
HH-4B Eider Imaz eimaz@sanbenito.ikastola.net
HH-4D Maddi Irastorza mirastorza@sanbenito.ikastola.net
HH-5A Ainhoa Allur  aallur@sanbenito.ikastola.net
HH-5B Naiara Rodriguez nrodriguez@sanbenito.ikastola.net
HH-5D Naiara Garmendia / Amalur Aizpuiru ngarmendia@sanbenito.ikastola.netaaizpuru@sanbenito.ikastola.net 

IKASKETABURUA

HH (0-6)

Irune Agirre ikasketaburua.hh@sanbenito.ikastola.net

ORDUTEGIA

MAILA GOIZEZ ARRATSALDEZ
  Sarrera Irteera  Sarrera Irteera
HH3, HH4, HH5 9:00 12:20 14:30 16:30

* 2021eko irailaren 8tik 28ra eta 2022ko ekainaren 1etik 22ra goizez bakarrik, 12:30ak arte

GELEN KOKAGUNEA

MAILA ERAIKINA HEGALA SOLAIRUA
HH 3 urte Patio gorriaren azpian
HH 4 urte HH-LH Ekialde 0
HH 5 urte HH_LH Iparralde 0